Načítání

Zadejte hledaný text

Kuchyň a jídelna

Americké lednice pod lupou

Americké lednice se stále častěji stávají součástí českých kuchyní. Ani zdaleka je však nelze považovat za standard. Důvodem je zejména jejich pořizovací cena, která není zrovna nejnižší. Také nároky na prostor jsou o poznání vyšší, než jak je tomu u klasických lednic. Pojďme si v dnešním krátkém povídání trošku více posvítit na americké ledničky.

Rozměry amerických lednic

Jak už bylo zmíněno, americké lednice jsou v 99,9 % případů prostornější a objemnější než ostatní ledničky. Může za to fakt, že AMERIKY obvykle mají dvoje dveře. Specifik je tedy o něco více, ale tohoto rozdílu si všimnete na první pohled. Jejich větší rozměry jsou také důvodem pro vyšší pořizovací cenu. Ale je pravda, že s tím, jak se objevují další a další výrobci, tak jejich cena klesá. Nejlevnější modely už se dají koupit i za zhruba nějakých 13 tisíc korun. A taková cena je více než přívětivá.

Výrobník ledu

Dříve jsme jej u lednic viděli pouze v amerických filmech a seriálech. Touto mašinkou samozřejmě už nejsou opatřeny pouze americké lednice, ačkoliv u nich se s výrobníkem ledu můžeme setkat nejčastěji. Není to vychytávka, kterou nutně potřebujete k životu. Na druhou stranu je to šikovná věcička.

Ostatní funkce

Ty už jsou v podstatě stejné jako u ostatních lednic. Například taková funkce No Frost, díky které se můžeme rozloučit s pracným a otravným odmrazováním, je dnes již prakticky standardem. Stejně tak je standardem funkce Twin Cooling, pomocí níž si snadno ovládáme teplotu jak v lednici, tak i v mrazáku.

Hlučnost

Co se týče hlučnosti, tak ta je také srovnatelná s jakýmikoliv jinými ledničkami. Pohybuje se někde mezi 30 až 50 dB, záleží na konkrétním modelu. I přes své rozměry jsou tedy úplně stejně tiché / hlasité. Kvůli rozměrům však je o něco dražší jejich provoz. Zkrátka a dobře se jedná o pořádný kus elektroniky.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *