Načítání

Zadejte hledaný text

Nezařazené

Co je to sektorový nábytek a proč byste se o něj měli zajímat

Sektorový nábytek je ideálním řešení pro ty, kteří chtějí mít naprosto dokonalý obývací pokoj, ale nemají hned dostatek prostředků pro to, aby najednou vybavili celý pokoj novým nábytkem. Můžou totiž z jedné kolekce dokupovat postupně další nábytek, u kterého je jistota, že bude dokonale ladit s předchozími prvky.

V nabídce jsou TV stolky, různé komody, skříně, knihovny, vitríny a police. Velkou výhodou je možnost postupného nakupování nábytku podle aktuálního místa a situace. Tato možnost vám spolu se snadnou nastavitelností pomůže v případě, že chcete změnit vzhled obývacího pokoje nebo pokud se nábytek „okoukal“.

Náš tip do moderního obýváku

Oblíbenou variantou, která splňuje základní principy moderní obývací stěny je obývací stěna Tonale. Velmi vkusně pracuje s kontrastem dubu, který je zde dominantou a černé, která naopak dokresluje nádhernou imitaci dubu. Ten vzhledem k teplé světlé barvě rozjasní pokoj a bude dominantou obýváku. 

Výhodou je, že využívá jak uzavřených šuplíků a dvířek, tak otevřených polic a prosklených vitrín. Díky toho si každý může vybrat variantu skříněk, která mu sedne nejvíce. Kdo využije všechny možnosti od komody, přes vitríny až po nástěnné police, tak ten bude mít ideální kombinaci otevřených i uzavřených prostor. 

Tím, že jsou v nabídce jak širší, tak užší varianty TV komod, tak s největší pravděpodobností padne i do vašeho obýváku. Ale pozor, komoda se hodí jen do moderního stylu, takže pokud máte stoletý dům ve vintage stylu, tak bychom raději doporučili variantu nábytku tohoto stylu. Případně, postupně rekonstruovat pokoj od nových omítek, vymalování, změnu podlahy až po postupnou výměnu nábytku a dekorací skrze sektorový nábytek.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *